Vrije basisschool Scharrel Minderhout

| HOME ONZE SCHOOL  |  FOTO'S  |  PROJECTEN  |  KALENDER  | OUDERRAAD | CONTACT |

HET SCHARRELTEAM

Met veel plezier stellen we het Scharrelteam aan u voor. Naast elk naam vind je een foto zodat je de leerkracht vlot kan herkennen.

DIRECTIE AD INTERIM
Eline Huybrechts eline@scharrel.be
0494/91.97.19
 
SECRETARIAAT
Joke Vissers joke@scharrel.be
Rit GabriŽls rit@scharrel.be
 
ZORGTEAM
Lies Van Der Kaa zorg in eerste en tweede kleuterklas
lies@scharrel.be
Greet Brosens zorg in derde kleuterklas en eerste leerjaar
greetb@scharrel.be
Tinne Vermeiren zorg in tweede en derde leerjaar
tinne@scharrel.be
Noor Eelen zorg in vierde, vijfde en zesde leerjaar
noor@scharrel.be
Nicole Machielsen zorgleerkracht schoolniveau
nicole@scharrel.be
 
KLEUTERSCHOOL
Ann Jespers 1KA
ann@scharrel.be
Iris Keysers 1KB
iris@scharrel.be
Marijke Vermonden
Martine Vermeiren
1KC
marijke@scharrel.be
martine@scharrel.be

Marijke werkt op maandag, dinsdag en woensdag. Martine werkt op woensdag, donderdag en vrijdag.

 

Lief Aerts 2KA
lief@scharrel.be
An Driessens 2KB
an@scharrel.be
Tine Adams
Tine MariŽn
2KC
tinea@scharrel.be
tinem@scharrel.be

Tine Adams wordt dit schooljaar vervangen door Tine MariŽn.

Een foto van Tine Adams volgt nog.

Katrien Schrijvers 3KA
katrien@scharrel.be
Margot Joosten 3KB
margot@scharrel.be
     
LAGERE SCHOOL    
Ilse Schrauwen 1A
ilses@scharrel.be
Chris Boonen 1B
chris@scharrel.be
Carmen Michielsen
Lotte Van Den Bogaert
1C
carmen@scharrel.be
lotte@scharrel.be

Carmen is op bevallingsverlof tot aan de kerstvakantie. Lotte vervangt haar.

Glenn Jansen 2A
glenn@scharrel.be
Sara Coertjens
Jana Janssen
2B
sara@scharrel.be
jana@scharrel.be

Sara werkt niet op donderdag, zij wordt die dag vervangen door Jana.
 
Loes Schrauwen
Tinne Vermeiren
2C
loes@scharrel.be
tinne@scharrel.be

Loes werkt niet op vrijdag, zij wordt die dag vervangen door Tinne.

 
Karin Boudewijns
Jana Janssen
3A
karin@scharrel.be
jana@scharrel.be

Karin werkt niet op dinsdag, zij wordt die dag vervangen door Jana.

 

Marianne Kempenaers
Jana Janssen
3B
marianne@scharrel.be
jana@scharrel.be

Marianne werkt niet op woensdag, zij wordt die dag vervangen door Jana.

 

Nele Tegenbos 4A
nele@scharrel.be
Ilse Adriaensen
Jana Janssen
4B
ilsea@scharrel.be
jana@scharrel.be

Ilse werkt niet op vrijdag, zij wordt die dag vervangen door Jana.

 
Ruth Goetschalckx 4C
ruth@scharrel.be
Anneleen Van Boxel
Jana Janssen
5A
anneleen@scharrel.be
jana@scharrel.be
 

Anneleen werkt niet op maandag, zij wordt die dag vervangen door Jana.


Kris Vermeiren
Marie Slegers
 
5B
kris@scharrel.be
marie@scharrel.be

Kris wordt dit jaar vervangen door juf Marie.
Hanne Van Looveren 6A
hanne@scharrel.be
Berten Boutsen 6B
berten@scharrel.be
 
OMKADERING
Sander De Bruyn
Elien Koyen
Lien Bruurs

bewegingsopvoeding
1KC, K2, K3, L3, L4, L5, L6
sander@scharrel.be
elien@scharrel.be
lien@scharrel.be

Sander is afwezig tot aan de kerstvakantie. Elien en Lien vervangen hem.

 
Nicole Machielsen bewegingsopvoeding
L1, L2
preventieadviseur
nicole@scharrel.be
Lut Vermeiren muzische vorming
bewegingsopvoeding 1KA, 1KB
lut@scharrel.be
Els Dirks kinderverzorging